Apartamenty TAFLA nad Jeziorem Czorsztyńskim

Adres: ul. Za Stylchyn 50, 34-440 Kluszkowce,
Tel. +48 570 944 950
E-mail: noclegi-tafla@outlook.com
Współrzędne : 49.44614770950629, 20.288680630688166

Drodzy Goście,

Chcieliśmy poinformować o aktualnie rozpoczętych pracach budowlanych na działce znajdującej się w sąsiedztwie obiektu. Niestety przebieg prac jest od nas niezależny i trudno jest oszacować, na jakim etapie będzie znajdować się budowa w trakcie Państwa planowanego pobytu oraz w jakim stopniu wpłynie ona na dotychczasowy widok.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Wynajmujących obiekt „Apartamenty TAFLA”, ul. Za Stylchyn 50, 34- 440 Kluszkowce w celu udzielenia odpowiedzi, prowadzenia korespondencji oraz przesyłania informacji dotyczących przeprowadzenie procesu rezerwacji, potwierdzenia rezerwacji (również telefonicznego), zmiany rezerwacji, anulowania rezerwacji zgodnie z obowiązującym regulaminem. 

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres noclegi-tafla@outlook.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w KLAUZULI  RODO (przekierowanie o zakładki „REGULAMIN”)